Hattın harita üzerinde güzergahı
See route stops on the map
CloseTaşıma aracının türü ve sayısı:
Otobüs 66
Geçtiği sokaklar:
Kol'tso: Motornaya ulitsa - proezd Energetikov - Dimitrovskiy most - prospekt Dimitrova - ulitsa Lenina - ploshchad' Garina-Mikhaylovskogo - Vokzal'naya magistral' - ulitsa Ordzhonikidze - Krasnyy prospekt - Bol'shevistskaya ulitsa - Oktyabr'skiy most - prospekt Karla Marksa - ploshchad' Karla Marksa - ulitsa Titova - ulitsa Stanislavskogo - ploshchad' Truda - ploshchad' Energetikov - proezd Energetikov - Motornaya ulitsa
Ek Bilgi:
kol'tsevoy.
Privlekayutsya perevozchiki na usloviyakh vremennoy raboty do provedeniya konkursa
Güzergah istatistikleri:
The length of the trip line №1: 19.33 km
Duraklar: 24
Duraklar: Akvapark → Akvapark
Yorumlar :