Hattın harita üzerinde güzergahı
Veshchevoy rynok "Gusinobrodskiy"
→
PKiO "Zael'tsovskiy"
Veshchevoy rynok "Gusinobrodskiy" → PKiO "Zael'tsovskiy"
PKiO "Zael'tsovskiy" → Veshchevoy rynok "Gusinobrodskiy"
See route stops on the map
CloseService Directions
Operating dates and week days
Everyday
Whole year
Timetable
06:00 - 23:30 every 30 min
Taşıma aracının türü ve sayısı:
Minibüs 1019
Geçtiği sokaklar:
Lazurnaya ulitsa - ulitsa Dovatora - ulitsa Borisa Bogatkova - ulitsa Koshurnikova - ulitsa Krasina - ulitsa Nikolaya Ostrovskogo - Ippodromskaya ulitsa - Tankovaya ulitsa - ulitsa Dusi Koval'chuk - Sukharnaya ulitsa - Zael'tsovskiy park
Güzergah istatistikleri:
The length of the trip line №1: 16.29 km
Duraklar: 29
The length of the trip line №2: 16.38 km
Duraklar: 31
Duraklar: Veshchevoy rynok "Gusinobrodskiy" → PKiO "Zael'tsovskiy"
Duraklar: PKiO "Zael'tsovskiy" → Veshchevoy rynok "Gusinobrodskiy"
Yorumlar :