Hattın harita üzerinde güzergahı
Tsentral'naya ulitsa, 39
→
Oktyabr'skaya ulitsa, 18
Tsentral'naya ulitsa, 39 → Oktyabr'skaya ulitsa, 18
Oktyabr'skaya ulitsa, 18 → Tsentral'naya ulitsa, 39
See route stops on the map
CloseService Directions
Tsentral'naya ulitsa, 39 → Oktyabr'skaya ulitsa, 18
Oktyabr'skaya ulitsa, 18 → Tsentral'naya ulitsa, 39
Operating dates and week days
Everyday
Whole year
Timetable
06:00 - 00:00 every 35 min
Taşıma aracının türü ve sayısı:
Minibüs 57
Geçtiği sokaklar:
Syrkovo - Tsentral'naya ulitsa - Syrkovskoe shosse - prospekt Mira - Nekhinskaya ulitsa - Oktyabr'skaya ulitsa
Toplu Taşıma Dairesi:
OOO "Avto-ekspress"
Güzergah istatistikleri:
The length of the trip line №1: 8.51 km
Duraklar: 16
The length of the trip line №2: 9.47 km
Duraklar: 15
Duraklar: Tsentral'naya ulitsa, 39 → Oktyabr'skaya ulitsa, 18
Duraklar: Oktyabr'skaya ulitsa, 18 → Tsentral'naya ulitsa, 39
Yorumlar :