Hattın harita üzerinde güzergahı
Mayak-1
→
Tsentral'nyy univermag
Mayak-1 → Tsentral'nyy univermag
Tsentral'nyy univermag → Mayak-1
See route stops on the map
CloseService Directions
Mayak-1 → Tsentral'nyy univermag
Tsentral'nyy univermag → Mayak-1
Operating dates and week days
Weekdays
Whole year
Timetable
06:00 - 18:45 every 30 min
Taşıma aracının türü ve sayısı:
Otobüs 7s
Geçtiği sokaklar:
ulitsa Voennykh Stroiteley - Kazachinskoe shosse - Kazach'ya ulitsa - Ligovskaya ulitsa - Kazachinskoe shosse - ulitsa Pravdy - prospekt Geroev Stalingrada - Svyato-Nikol'skaya ploshchad' - ulitsa Borisova - Stoletovskiy prospekt - Fiolentovskoe shosse - ulitsa Vakulenchuka - ploshchad' 50-letiya SSSR
Toplu Taşıma Dairesi:
AO "Sevastopol'skoe ATP-14330"
Güzergah istatistikleri:
The length of the trip line №1: 13.26 km
Duraklar: 25
The length of the trip line №2: 13.04 km
Duraklar: 23
Duraklar: Mayak-1 → Tsentral'nyy univermag
Duraklar: Tsentral'nyy univermag → Mayak-1
Yorumlar :