Hattın harita üzerinde güzergahı
Ponto Final Avenida 02 (042 / 047 / 049 / 666)
→
Terminal da Praia Grande
Ponto Final Avenida 02 (042 / 047 / 049 / 666) → Terminal da Praia Grande
Terminal da Praia Grande → Ponto Final Avenida 02 (042 / 047 / 049 / 666)
See route stops on the map
CloseService Directions
Ponto Final Avenida 02 (042 / 047 / 049 / 666) → Terminal da Praia Grande
Terminal da Praia Grande → Ponto Final Avenida 02 (042 / 047 / 049 / 666)
Taşıma aracının türü ve sayısı:
Otobüs U-T042
Toplu Taşıma Dairesi:
Secretaria Municipal de Trânsito e Transportes
Geçtiği sokaklar:
[Cidade Olímpica | Avenida 02 | São Francisco]
Avenida 02 - Vila Geniparana - Jardim América - Cidade Operária - Terminal São Cristóvão - São Cristóvão - Forquilha - Cohab - Angelim - Bequimão - Vinhais - Curva do 90 - Cohafuma - Quartel da PMMA - Renascença - São Francisco - Avenida Beira-Mar - Rua das Cajazeiras - Camboa - Ponte Bandeira Tribuzi - São Luís Shopping - Jaracaty
Ek Bilgi:
Linha urbana troncal
Parte do SIT - Sistema Integrado de Transporte
Operada pelo Consórcio Upaon-Açú
Güzergah istatistikleri:
The length of the trip line №1: 27.62 km
Duraklar: 73
The length of the trip line №2: 29.48 km
Duraklar: 76
Duraklar: Ponto Final Avenida 02 (042 / 047 / 049 / 666) → Terminal da Praia Grande
Duraklar: Terminal da Praia Grande → Ponto Final Avenida 02 (042 / 047 / 049 / 666)
Yorumlar :