Hattın harita üzerinde güzergahı
GPZ-10
→
Oblastnaya bol'nitsa №2
GPZ-10 → Oblastnaya bol'nitsa №2
Oblastnaya bol'nitsa №2 → GPZ-10
See route stops on the map
CloseService Directions
GPZ-10 → Oblastnaya bol'nitsa №2
Oblastnaya bol'nitsa №2 → GPZ-10
Taşıma aracının türü ve sayısı:
Otobüs 23
Güzergah istatistikleri:
The length of the trip line №1: 23.4 km
Duraklar: 44
The length of the trip line №2: 22.45 km
Duraklar: 44
Toplu Taşıma Dairesi:
OOO "IPOPAT-Yug"
Geçtiği sokaklar:
Pryamoe napravlenie:
ulitsa Malinovskogo – prospekt Kommunisticheskiy – ulitsa Zorge – ulitsa 339-y Strelkovoy divizii – ulitsa Zorge – ulitsa Eremenko – ploshchad' Dorozhnykh stroiteley – ulitsa Madoyana – ulitsa Profsoyuznaya — ulitsa Profsoyuznaya – pereulok Silikatnyy – ulitsa Nekrasovskaya – pereulok Maykopskiy – Tekuchevskiy most — ulitsa Tekucheva – pereulok Privolzhskiy – prospekt Siversa – Privokzal'naya ploshchad' – pr. Siversa – Gvardeyskaya ploshchad' – ulitsa Krasnoarmeyskaya – pr. Teatral'nyy – ulitsa Tekucheva – ulitsa 1-oy Konnoy Armii – KOP "ul. 1-oy Konnoy Armii, 36"
Obratnoe napravlenie:
KOP "ul. 1-oy Konnoy Armii, 36" – ulitsa 1-oy Konnoy Armii – ulitsa Very Panovoy – pr. Sel'mash – ulitsa 1-oy Konnoy Armii – ulitsa Tekucheva – pr. Teatral'nyy – ulitsa Krasnoarmeyskaya — Gvardeyskaya ploshchad' – pereulok Dolomanovskiy – ulitsa Tekucheva — Tekuchevskiy most – ulitsa Lesoparkovaya – ulitsa Madoyana – ploshchad' Dorozhnykh stroiteley – ulitsa Eremenko – ulitsa Zorge – ulitsa 339-y Strelkovoy divizii – ulitsa Zorge – prospekt Kommunisticheskiy – ulitsa Malinovskogo
Duraklar: GPZ-10 → Oblastnaya bol'nitsa №2
Duraklar: Oblastnaya bol'nitsa №2 → GPZ-10
Yorumlar :