Hattın harita üzerinde güzergahı
See route stops on the map
CloseOperating dates and week days
Weekdays
Whole year
Timetable
00:00 - 23:59 every 16 min
Operating dates and week days
Sa
Whole year
Timetable
00:00 - 23:59 every 18 min
Operating dates and week days
Su
Whole year
Timetable
00:00 - 23:59 every 26 min
Taşıma aracının türü ve sayısı:
Otobüs 137
Geçtiği sokaklar:
Casino - Matheu - Gral San Martín - Pza López - Centro - Pichincha - Terminal Ómnibus
Toplu Taşıma Dairesi:
Movi Rosario SAU
Güzergah istatistikleri:
The length of the trip line №1: 14.39 km
Duraklar: 60
The length of the trip line №2: 16.53 km
Duraklar: 69
Yorumlar :