Hattın harita üzerinde güzergahı
San Antonio → Oriente
Oriente → San Antonio
See route stops on the map
CloseService Directions
San Antonio → Oriente
Oriente → San Antonio
Operating dates and week days
Sa
Whole year
Timetable
04:30 - 23:00 every 7 min
Operating dates and week days
Su
Whole year
Timetable
05:00 - 22:00 every 7 min
Taşıma aracının türü ve sayısı:
Tramvay Línea T-A
Geçtiği sokaklar:
San Antonio - San José - Pabellón de las Aguas EPM - Bicentenario - Buenos Aires - Miraflores - Loyola - Alejandro Echavarría - Oriente
Toplu Taşıma Dairesi:
Empresa de Transporte Masivo del Valle de Aburrá
Güzergah istatistikleri:
The length of the trip line №1: 4.16 km
Duraklar: 9
The length of the trip line №2: 4.16 km
Duraklar: 9
Duraklar: San Antonio → Oriente
Duraklar: Oriente → San Antonio
Yorumlar :