Hattın harita üzerinde güzergahı
Tsentr radiatsionnoy meditsiny
→
Predpriyatie «Gomel'geodeztsentr»
Tsentr radiatsionnoy meditsiny → Predpriyatie «Gomel'geodeztsentr»
Avtobusnyy park № 1 → Tsentr radiatsionnoy meditsiny
See route stops on the map
CloseService Directions
Tsentr radiatsionnoy meditsiny → Predpriyatie «Gomel'geodeztsentr»
Avtobusnyy park № 1 → Tsentr radiatsionnoy meditsiny
Operating dates and week days
Weekdays
Whole year
Timetable
23:30 - 00:30 every 30 min
Taşıma aracının türü ve sayısı:
Otobüs 118
Geçtiği sokaklar:
ulitsa Il'icha - ulitsa Frunze - ulitsa Barykina
Toplu Taşıma Dairesi:
AP №1
Güzergah istatistikleri:
The length of the trip line №1: 11.34 km
Duraklar: 2
The length of the trip line №2: 11.66 km
Duraklar: 2
Duraklar: Tsentr radiatsionnoy meditsiny → Predpriyatie «Gomel'geodeztsentr»
Duraklar: Avtobusnyy park № 1 → Tsentr radiatsionnoy meditsiny
Yorumlar :