Hattın harita üzerinde güzergahı
Stop 117 Rowley Rd - East side
→
Stop 85 The Parade - North side
Stop 117 Rowley Rd - East side → Stop 85 The Parade - North side
Stop 85 The Parade - South side → Stop 117 Rowley Rd - West side
See route stops on the map
CloseService Directions
Stop 117 Rowley Rd - East side → Stop 85 The Parade - North side
Stop 85 The Parade - South side → Stop 117 Rowley Rd - West side
Operating dates and week days
Everyday
Whole year
Timetable
Taşıma aracının türü ve sayısı:
Otobüs 751c
Toplu Taşıma Dairesi:
Adelaide Metro
Ek Bilgi:
Terminates at Seaford Centre
Güzergah istatistikleri:
The length of the trip line №1: 27.0 km
Duraklar: 35
The length of the trip line №2: 26.51 km
Duraklar: 36
Duraklar: Stop 117 Rowley Rd - East side → Stop 85 The Parade - North side
Duraklar: Stop 85 The Parade - South side → Stop 117 Rowley Rd - West side
Yorumlar :