Маршрут следования:
> Marijas iela, 13.janvāra iela, 11.novembra krastmala, Akmens tilts, Uzvaras bulvāris, Bāriņu iela, Mārupes iela, Liepājas iela, Krūzes iela, Ventspils iela, Kalnciema iela, Rucavas iela, Šampētera iela, Apuzes iela, Anniņmuižas iela, Gramzdas iela, Zolitūdes iela, Rostokas iela
< Rostokas iela, Zolitūdes iela, Gramzdas iela, Anniņmuižas iela, Apuzes iela, Šampētera iela, Rucavas iela, Kalnciema iela, Ventspils iela, Krūzes iela, Liepājas iela, Mārupes iela, Bāriņu iela, Uzvaras bulvāris, Akmens tilts, 11.novembra krastmala, 13.janvāra iela, Marijas iela
Дополнительная информация:
From 01.08.2023 after 21:00, boarding only through the front doors!
USB charging is available in some buses (No. 67100-No. 67199)