Trayectoria de la ruta en el mapa
Lypkių dvaro st.
→
Lypkių dvaro st.
Lypkių dvaro st. → Lypkių dvaro st.
Šilutės st. → Lypkių dvaro st.
LEZo st. → LEZo st.
LEZo st. → Ąžuolyno st.
Ver paradas de la ruta en el mapa
CerrarDirecciones del Servicio
Lypkių dvaro st. → Lypkių dvaro st.
Šilutės st. → Lypkių dvaro st.
Ver más viajes
LEZo st. → LEZo st.
LEZo st. → Ąžuolyno st.
Fechas y Días de Operación
Días laborables
De 01.09 A 31.05
Horario
05:44, 06:14, 06:44, 07:15, 07:49, 08:23
Tipo de transporte y número:
Autobús 22a
Itinerario:
(rytinio piko metu: Lypkių dvaro st.) (vakarinio piko metu: LEZo st. - Pramonės g.) - Lypkių g. - Statybininkų pr. - Taikos pr. - Kauno g. - Šilutės pl. - Vilniaus pl. - Pramonės g. - (rytinio piko metu: Lypkių g. - Lypkių dvaro st.) (vakarinio piko metu: LEZo st.)
Agencia de tránsito:
UAB „Ridvija“
Información adicional:
Žiedinis vienpusis maršrutas.
Rytinio piko metu trumpa atstova vykdoma Lypkių dvaro st., vakarinio piko metu - LEZo st. Keleiviai neišlaipinami.
Pirmas reisas ryte pradeda važiuoti ratu nuo Šilutės st., paskutinis reisas vakare važiuoja ratu iki Dubysos st.
Estadísticas de la ruta:
Distancia del viaje №1: 10.14 km
Paradas: 19
Distancia del viaje №2: 8.48 km
Paradas: 17
Distancia del viaje №3: 10.14 km
Paradas: 19
Distancia del viaje №4: 7.45 km
Paradas: 16
Paradas: Lypkių dvaro st. → Lypkių dvaro st.
Paradas: Šilutės st. → Lypkių dvaro st.
Comentarios :