Bewegungsbahn der Route auf der Karte
Bielańska 01
→
Natolin Płn. 02
Bielańska 01 → Natolin Płn. 02
Natolin Płn. 02 → Bielańska 01
See route stops on the map
CloseService-Richtungen
Bielańska 01 → Natolin Płn. 02
Natolin Płn. 02 → Bielańska 01
Operating dates and week days
Weekdays
Whole year
Timetable
04:56 - 23:26 every 9 min
Operating dates and week days
Weekends
Whole year
Timetable
04:56 - 23:26 every 15 min
Art und Routennummer:
Bus 503
Reiseroute:
Konwiktorska - Bonifraterska - Pl.Krasińskich - Krakowskie Przedmieście - Nowy Świat - Al.Ujazdowskie - Belwederska - Sobieskiego - Dolina Służewiecka - al.Rodowicza "Anody" - Rosoła - Indiry Gandhi - Dereniowa - Płaskowickiej
Verkehrsunternehmen:
Zarząd Transpotu Miejskiego w Warszawie
Zusätzliche Informationen:
linia przyspieszona
TRASA CZASOWO ZMIENIONA
W soboty oraz dni świąteczne, na odcinku od przystanku BIELAŃSKA
do przystanku PL.TRZECH RZYŻY obowiązuje przejazd ulicami:
pl.Teatralny - Wierzbowa - Królewska - pl.Małachowskiego -Kredytowa - Jasna - Zgoda - Krucza - Al.Jerozolimskie - Bracka.
Statistiken der Route:
The length of the trip line №1: 16.42 km
Anzahl der Haltestelen: 20
The length of the trip line №2: 15.14 km
Anzahl der Haltestelen: 24
Haltestellen: Bielańska 01 → Natolin Płn. 02
Haltestellen: Natolin Płn. 02 → Bielańska 01
Kommentare :